• You all, already know English, Start 2b to remember it!
  • خبر بسیار خوب برای شهرستانی های محترم : راه اندازی دپارتمان آموزش مجازی انگلیسی و فرانسه
  • Start 2b
  • یقینآ تخیل ماست که اتم های احتمال را فعال و آنها را گویی از عالم رویا بیدار می کند.
  • فکر خود را بر چیز هایی متمرکز کنید که در زندگی واقعآ طا لب آن هستید
  • Notre vie vaut ce qu’elle nous a coûté d’effort
  • افکار شما آفریننده اند. شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر میکنید.
  • همه امیدها ،رویا ها، و آرمانهای شما در گرو سخت کوشی شماست .
  • WILLING 2b

توضیحات آزمون ها

 

1- شبیه سازی کامل آزمون­ها

 

در طراحی سوالات آزمون ها و همچنین شرایط برگزاری آزمون های Speaking و writing، تمامی استانداردهای آزمون اصلی رعایت شده است. آزمون ها به گونه­ای طراحی گردیده است که نمره کسب شده در این آزمون­ها، همان نمره­ای باشد که داوطلب در آزمون اصلی کسب خواهد نمود.

 

2- بروز رسانی سوالات آزمون

 

سطح سوالات آزمون دقیقا مشابه آزمون اصلی می­باشد که با توجه به تغییرات دوره­ای آزمون­های اصلی، تمامی اصول و استانداردهای آزمون رعایت گردیده است. همچنین نکته مهمی که نمی­توان از آن چشم پوشید این است که هیچ یک از سوالات آزمون های ازمایشی، تکرار سوالات منابع، کتب و یا آزمونهای موجود در بازار نمی­باشد.
پس از برگزاری آزمون، دفترچه پاسخنامه تشریحی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت تا داوطلب پس از برگزاری آزمون اقدام به ارزیابی سوالات نموده ، نقاط قوت و ضعف خود را شناخته و اقدام به تقویت آن نماید.

 

3- جامعه آماری بالا

 

آزمون های آزمایشی آیلتس و تافل موسسه بیان بودن (توبی) به صورت ماهیانه برگزار می­شود و این امر به این دلیل است که قصد داریم اولا فاصله زمانی بین آزمون های به اندازه ای باشد که داوطلب سطح دانش خود را در فاصله بین آزمون های افزایش دهد و ثانیا جامعه آماری شرکت کنندگان تا حد امکان به آزمون اصلی آیلتس و تافل نزدیک باشد. لذا به این سبب از برگزاری آزمون به صورت هفتگی صرف نظر نموده­ایم. همچنین با توجه به جامعه آماری بالای داوطلبان، علاوه بر ارائه نمرات آزمون در هر چهار مهارت زبانی، رتبه، میانگین نمرات کسب شده و سایر آیتم های لازم ارائه خواهد شد تا داوطلب امکان مقایسه خود با سایر داوطلبان را داشته باشد.

 

4- کلاس های رفع اشکال

 

همواره یکی از بهترین روش های آمادگی آزمون این است که داوطلب پس از شرکت در آزمون و شناخت نقاط قوت و ضعف خود اقدام به تقویت نقاط ضعف و حفظ نقاط قوت خود نماید. در این راستا موسسه بیان بودن (توبی) در اقدامی منحصر به فرد اقدام به برگزاری کلاس های رفع اشکال پس از آزمون نموده است.

 

5- انتشار نتایج در کمترین زمان ممکن در وب سایت و همچنین ارائه فایل صوتی Speaking و متن تصحیح شده writing

 

نتایج نهایی هر چهار مهارت آزمون های آزمایشی حداکثر 72 ساعت پس از آزمون کتبی بر روی سایت موسسه توبی قرار خواهد گرفت . همچنین داوطلبانی که مایل باشند، می توانند با ثبت شماره تلفن همراه خود نتایج را از طریق sms دریافت نمایند. داوطلب با شماره داوطلبی منحصر به فردی که به او اختصاص داده خواهد شد، امکان مشاهده نتایج را خواهد داشت.
همچنین موسسه توبی در اقدامی شایان توجه و برای اولین بار در سطح کشور اقدام به ضبط آزمون
Speaking داوطلبان می­نماید که پس از برگزاری آزمون آن را در اختیار داوطلب متقاضی قرار خواهد داد.