• You all, already know English, Start 2b to remember it!
  • خبر بسیار خوب برای شهرستانی های محترم : راه اندازی دپارتمان آموزش مجازی انگلیسی و فرانسه
  • Start 2b
  • یقینآ تخیل ماست که اتم های احتمال را فعال و آنها را گویی از عالم رویا بیدار می کند.
  • فکر خود را بر چیز هایی متمرکز کنید که در زندگی واقعآ طا لب آن هستید
  • Notre vie vaut ce qu’elle nous a coûté d’effort
  • افکار شما آفریننده اند. شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر میکنید.
  • همه امیدها ،رویا ها، و آرمانهای شما در گرو سخت کوشی شماست .
  • WILLING 2b


با سلام خدمت علاقمندان محترم یادگیری زبانهای خارجی؛

   در پی احساس نیاز مبرم علاقمندان و زبان آموزان بومی ایرانی و اهمیت ارایه یک سرویس جامع آموزشی متناسب با نیازهای این عزیزان، مخصوصا آن دسته از شهروندان عزیز ایرانی که هیچگونه آشنایی با زبانهای خارجی ندارند، آکادمی زبانهای خارجی توبی تلاش کرده است برای اولین بار در ایران پس از سالها تحقیقات علمی و عملی کارشناسانه در زمینه آموزش زبان و همچنین راهکارهای بهینه سازی و تسریع آن به این دسته از زبان آموزان بزرگسال ایرانی، با تجمیع نظر کارشناسان و صاحب نظران این رشته اقدام به تولید بسته های آموزشی ارزنده، در خور و شایسته این عزیزان ایرانی، در دو دپارتمان انگلیسی و فرانسه بنماید.

   این بسته های آموزشی از درس صفر یعنی نقطه صفر خودآگاه و ظاهری آشنایی با زبان های انگلیسی و فرانسه شروع شده و گام به گام جلو می رود. یکی از نکته های منحصر به فرد این شیوه استفاده علمی و تابع اصول آموزشی از زبان مادری و زبان مبدا ( فارسی) در شروع این دوره می باشد. لازم به ذکر است که استفاده از اطلاعات عمومی زبان آموزو به اصطلاح دانش ابتدایی و ناخودآگاه فردی او (Prior Knowledge)  به همراه دانش ناخودآگاه جمعی و جهانی انسانها (World Knowledge ) ، بستر اصلی حرکت در این روش می باشد . از دیگر نکات خاص و ارزشمند این مجموعه استفاده از ابزارهای متعدد شنیداری و دیداری و همچنین منابع نوشتاری متعدد برای هر درس می باشد. نحوه حرکت و پیشروی این درسها به گونه ای نظام مند و اصولی و علمی برنامه ریزی شده است که پس از شروع کاملا عامیانه و دور از آداب محیط آکادمیک تا جایی پیش می رود که در پایان سری اول این مجموعه، تغییر شگرف و غیر قابل انکار آن در یادگیری کاملا مشهود بوده و زبان آموزان محترم در این بخش بدون نیاز به کاربرد زبان مادری خود قادر خواهند بود از فهم درسهای کاملا به زبان مقصد ارایه شده و همچنین از کاربرد سلیس و راحت این زبانها نهایت رضایت و لذت را داشته باشند.

   در این بخش، جناب آقای محسن رستمی مدیر عامل و موسس موسسه فرهنگی هنری بیان بودن ( آکادمی زبانهای خارجی توبی) به نمایندگی از کلیه همکاران و صاحب نظران این زمینه و همچنین دست اندرکاران تهیه این مجموعه کم نظیر آموزشی به معرفی اجمالی از این شیوه نوین/سنتی آموزش زبانهای خارجی پرداخته اند.

   شما زبان آموزان عزیز می توانید با انتخاب گروه مورد نظر خود (انگلیسی/فرانسه) درس های صفر و یک این مجموعه را به صورت رایگان دریافت نموده و در صورت تمایل به دریافت درسهای آینده در بخش مربوطه ثبت سفارش نمایید.

   ویدئو زیر شامل توضیحات جناب آقای محسن رستمی، مدیر عامل و موسس موسسه فرهنگی هنری بیان بودن در مورد این بسته های آموزشی می باشد.
Loading the player...
جهت دیدن توضیحات و دانلود کردن، بر روی درس مورد نظر  کلیک کنید.  در ضمن درس صفر  مقدمه ای برای هر دو گروه انگلیسی و فرانسه خواهد بود.

گروه انگلیسی

گروه فرانسه