• You all, already know English, Start 2b to remember it!
  • خبر بسیار خوب برای شهرستانی های محترم : راه اندازی دپارتمان آموزش مجازی انگلیسی و فرانسه
  • Start 2b
  • یقینآ تخیل ماست که اتم های احتمال را فعال و آنها را گویی از عالم رویا بیدار می کند.
  • فکر خود را بر چیز هایی متمرکز کنید که در زندگی واقعآ طا لب آن هستید
  • Notre vie vaut ce qu’elle nous a coûté d’effort
  • افکار شما آفریننده اند. شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر میکنید.
  • همه امیدها ،رویا ها، و آرمانهای شما در گرو سخت کوشی شماست .
  • WILLING 2b

چرا باید انگلیسی را یاد گرفت؟

پنج شنبه, ۱۶ آذر, ۱۳۹۶

 

 

10 دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم بوده و مردم  سراسر دنیا ان را به عنوان زبان دوم می آموزند. بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم در کنار مباحث درسی مدارس اموزش داده و کودکان یادگیری زبان انگلیسی را از سنین اولیه اغاز می کنند .

با این وجود، ایا میدانید چرا یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است؟ در این جا 10 دلیل عمده برای شرکت در کلاس های زبان انگلیسی اورده شده است.

1- انگلیسی متداول‌ترین زبان محاوره‌ای در دنیاست. یک نفر از هر پنج نفر توانایی صحبت کردن یا حداقل فهمیدن انگلیسی را دارد.

2- انگلیسی زبان علم، هوانوردی، کامپیوترها، سیاست و جهانگردی است. دانستن این زبان، شانس شما را برای داشتن شغلی خوب در یک شرکت بین المللی در کشورتان افزایش داده و به شما برای یافتن شغلی خارج از کشور کمک میکند.

3- انگلیسی زبان رسمی  53 کشور دنیا است که این، میزان بالایی از جمعیت برای ملاقات و گفتمان است.

4- انگلیسی زبان اول بیش از 400 میلیون نفر از جمعیت دنیا است.

5- انگلیسی زبان صنعت رسانه است. اگر زبان انگلیسی را بلد باشید دیگر احتیاج نیست به انواع ترجمه و زیرنویس اعتماد کنید و می توانید از کتاب، موسیقی و فیلم های مورد علاقه ی خود لذت ببرید.

6- انگلیسی زبان اینترنت است. بسیاری از صفحات اجتماعی به زبان انگلیسی نوشته شده اند و شما با دانستن زبان انگلیسی قادر به درک مطالب و شرکت در انجمن ها و تبادل نظر خواهید بود.

7- زبان انگلیسی از الفبای ساده ای شکل گرفته و یادگیری آن در مقایسه با زبان های دیگر راحت و آسان تر است.

8- زبان انگلیسی تنها کاربردی نیست بلکه به شما احساس لذت نیز می دهد. بطوریکه پیشرفت کردن در ان به شما حس فوق العاده می دهد و از یادگیری ان لذت خواهید برد وقتی که بدانید هر ساعت صرف شده برای یادگیری، شما را به بهتر بودن نزدیک می کند.

9- هزاران مدرسه در سراسر دنیا برنامه هایشان را به زبان انگلیسی عرضه می کنند. اگر شما قادر به مکالمه به این زبان باشید، موقعیت های بی شماری برای پیدا کردن مدرسه ای مناسب برای رشته ی تحصیلی مناسب شما وجود دارد.

10- از طریق یادگیری زبان انگلیسی شما با دیگر کشور ها و فرهنگ آنها آشنا می شوید. کمتر چیزی به اندازه یادگیری ارزشها، سبک زندگی، فرهنگ و عادات زندگی کشوری غیر از کشور خود شما می تواند باعث رشد ظرفیت های انسانی شما شود.

 

برچسب : چرا باید انگلیسی یاد گرفت، به چه دلیل زبان انگلیسی یاد می گیریم، ضرورت یادگیری زبان انگلیسی چیست، چگونه و چرا باید زبان انگلیسی را یاد گرفت