• You all, already know English, Start 2b to remember it!
  • خبر بسیار خوب برای شهرستانی های محترم : راه اندازی دپارتمان آموزش مجازی انگلیسی و فرانسه
  • Start 2b
  • یقینآ تخیل ماست که اتم های احتمال را فعال و آنها را گویی از عالم رویا بیدار می کند.
  • فکر خود را بر چیز هایی متمرکز کنید که در زندگی واقعآ طا لب آن هستید
  • Notre vie vaut ce qu’elle nous a coûté d’effort
  • افکار شما آفریننده اند. شما تبدیل به همان چیزی می شوید که درباره آن بیشتر فکر میکنید.
  • همه امیدها ،رویا ها، و آرمانهای شما در گرو سخت کوشی شماست .
  • WILLING 2b

چرا زبان فرانسه ؟

شنبه, ۲ دی, ۱۳۹۶

 

 

10 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه

 

 

زبانی که در تمام دنیا صحبت می شود!

بیش از 200 میلیون نفر در 5 قاره ی جهان به زبان فرانسه صحبت می کنند. زبان فرانسه، بعد از انگلیسی، به عنوان پر طرفدار ترین زبان خارجی شناخته شده و رتبه ی نهم زبان های صحبت شده در دنیا را به خود اختصاص داده است. همچنین، این زبان و زبان انگلیسی تنها زبان هایی هستند که می توان در تمام کشورهای دنیا آنها را آموخت.  

زبانی برای پیدا کردن شغل!

تسلط به زبان های فرانسه و انگلیسی،برگ برنده ای برای پیدا کردن شغل در سطح بین المللی است و درهای شرکت های فرانسوی در تمام کشورهای فرانسه زبان (کانادا، سوییس، بلژیک و قاره ی آفریقا) را می گشاید.  

 زبان فرهنگ!

زبان فرانسه، زبان بین المللی آشپزی، مد، تئاتر، هنرهای تجسمی، رقص و معماریست. شناخت این زبان، دسترسی به نسخه ی اصلی آثار بزرگ ادبی فرانسه، سینمای فرانسه و موسیقی فرانسوی را میسر می سازد. زبان فرانسه، زبان ویکتور هوگو، مولیر، لئوپولد سندار سنگور، ادیت پیاف، ژان پل سارتر، آلن دلن و یا زین الدین زیدان است. زبانی برای سفر کردن! کشور فرانسه، با بیش از 70 میلیون بازدید کننده در سال، پر بازدید ترین کشور در جهان است. شناخت این زبان، بازدید از پاریس و دیگر مناطق فرانسه (از سواحل رویایی کُت دزور گرفته تا قله های برفی آلپ) را دلپذیر تر می کند. همچنین امکان شناخت فرهنگ، طرز فکر و شیوه ی زندگی فرانسوی را فراهم می آورد. شناخت زبان فرانسه تنها برای سفر به کشور فرانسه مفید نیست! در بازدید از دیگر کشورهای فرانسوی زبان از جمله آفریقا، سوییس، کانادا، موناکو و ... نیز بسیار کاربردی است. زبانی برای تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان! صحبت کردن به زبان فرانسه، امکان ادامه ی تحصیل در کشور فرانسه،در دانشگاه های معروف یا مدارس عالی اقتصاد و مهندسی ،که در بین بهترین موسسات عالی مطرح اروپا هستند را، فراهم می آورد.

 

زبانی برای سفر کردن!

کشور فرانسه، با بیش از 70 میلیون بازدید کننده در سال، پر بازدید ترین کشور در جهان است. شناخت این زبان، بازدید از پاریس و دیگر مناطق فرانسه (از سواحل رویایی کُت دزور گرفته تا قله های برفی آلپ) را دلپذیر تر می کند. همچنین امکان شناخت فرهنگ، طرز فکر و شیوه ی زندگی فرانسوی را فراهم می آورد. شناخت زبان فرانسه تنها برای سفر به کشور فرانسه مفید نیست! در بازدید از دیگر کشورهای فرانسوی زبان از جمله آفریقا، سوییس، کانادا، موناکو و ... نیز بسیار کاربردی است

 

زبانی برای تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان!

صحبت کردن به زبان فرانسه، امکان ادامه ی تحصیل در کشور فرانسه،در دانشگاه های معروف یا مدارس عالی اقتصاد و مهندسی ،که در بین بهترین موسسات عالی مطرح اروپا هستند را، فراهم می آورد.

 

فرانسه، زبان ارتباطات بین المللی!

زبان فرانسه زبان تجارت و زبان رسمی اتحادیه بین المللی اروپا و همچنین کمیته بین المللی المپیک و صلیب سرخ و ...می باشد و در بسیاری از دعاوی بین المللی زبان رسمی می باشد. همچنین این زبان در سه شهر مهم اروپایی استراسبورگ و بروکسل و لوگزامبورگ بعنوان زبان اصلی مورد استفاده عموم می باشد.

فرانسه زبانی برای ارتباط با دنیا!

زبان فرانسه به همراه اسپانیایی سومین زبان رایج دنیا بعد از انگلیسی و آلمانی مورد استفاده کاربران اینترنتی می باشد. بوسیله یادگیری زبان فرانسه و ارتباط برقرار کردن با فرانسه زبانان سرتاسر دنیا و نیز رسانه های بین المللی فرانسه زبان ( , رادیو فرانسه بین الملل،tv 5.franc 24) میتوان نگاه تازه ای نسبت به دنیا داشت.

فرانسه زبانی دلنشین برای یادگیری!

فرانسه زبانی آسان و شیرین برای یادگیری است. امروزه متد ها و شیوه های زیادی برای آموزش آسان این زبان به کودکان و بزرگسالان وجود دارد که با بهره گیری از این روش ها خیلی سریع امکان ارتباط برقرار کردن با سایر فرانسه زبان ها به راحتی میسر می شود.

 

فرانسه زبانی برای یادگیری سایر زبانها!

 آموزش زبان فرانسه به یادگیری سایر زبانها، به ویژه زبانهای لاتین ( اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و رومانیایی) و همچنین انگلیسی کمک می کند چرا که این زبان بیش از 50 درصد لغات انگلیسی رو تشکیل می دهد.

 

فرانسه زبان عشق و اندیشه!

یادگیری زبان فرانسه بیش از هر چیز به معنای لذت فراگیری زبانی زیبا، غنی و آهنگین و موزون است که غالبا آن را زبان عشق می نامند. به علاوه زبان فرانسه زبانی تحلیلگرانه است که باعث ساماندهی اندیشه و پرورش روحیه نقادی می شود، همان چیزی که در مذاکرات و بحثها بسیار مفید و کاربردیست.

 

 

برچسب: چرا فرانسه یادمی گیریم، چرا باید فرانسه را آموخت، دلایل آموختن زبان فرانسه، 10 دلیل برای یادگیری زبان فرانسه، چرا فرانسه، دلایل آموختن فرانسه، چراباید فرانسه یادگرفت، چرا فرانسه می آموزیم، دلایل آموختن فرانسه،